O Galech

Tady se dozvíte nejrůznější informace o Galském národu.

Odívání

Jak být šik Galem?

Zkoukněte naše Lutécké módní okénko. Kde přední Galští návrháři, jako Pradix, Louis Vuittonix, Blanka Matragix, Bandix a další, radí, co na sebe při různých příležitostech.

Kontakt

Pokud máte nějaké dotazy na organizátory, neváhejte se ptát.
Pro vaše dotazy je určena e-mailová adresa: info@asterixaobelix.cz.

Průběh příprav můžete také sledovat na Facebooku.

Číslo na hlavního orga: +420 777 715 050

Na setkání s Vámi se těší

Vaši organizátoři

© 2021, Moravian Larp, z.s.

Webdesign: GARRY

Za poskytnuté fotky děkujeme: Jaromír Zajíček – FotoZajda.cz

Ahoj drazí kamarádi a přátelé,

dneska nemáme dobrou zprávu. Máme necelé 3 týdny do akce a počet registrovaných hráčů je bohužel hodně pod naším očekáváním. (Pro srovnání máme nyní sotva cca polovinu účastníků oproti loňskému ročníku).

Včerejšek pro nás byl finální termín pro rozhodnutí jestli pokračovat v přípravách, výrobě rekvizit, nákupu dalších propriet a začít potvrzovat nejrůznější zálohy. Po dlouhém zvažování a včerejší org poradě jsme se rozhodli:

ZRUŠIT LETOŠNÍ ROČNÍK LARPU ASTERIX A OBELIX.

Hlavními důvody jsou, že v tomto menším a nejistém počtu hráčů nemůžeme připravit akci s odpovídající kvalitou, na jakou jste u našich akcí zvyklí a aby akce proběhla v atmosféře jakou chceme. Také zajistit financování akce, abychom neskončili hluboko v červených číslech by v tomto počtu účastníků bylo obtížné.

Bohužel nás to celý org tým velmi mrzí, sami v tom máme už desítky hodin příprav a nákladů, ale věříme, že to v současné situaci je nejrozumnější řešení.

Díky za pochopení.

Za org tým
Radis
hlavní org